Video Marketing Conference – Press.pl

Zapisz się!

Video Marketing Conference – trzecie warsztaty branży wideomarketingu.

 

Udział w konferencji: 990 zł + VAT

W cenie otrzymujesz jeden bilet na VMC oraz podwójne zaproszenie na galę Grand Video Awards 2019.

Na zgłoszenia czekamy do końca września 2019r.
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.


  Dane do faktury:

  Zapoznałam/em się i akceptuję: administratorem danych osobowych podanych w formularzu zgłoszeniowym jest Press sp. z o.o. sp. k. (60-523 Poznań, ul. J.H.Dąbrowskiego 75/66). Dane przetwarzane będą zgodnie z Regulaminem w celu przeprowadzenia warsztatów/szkolenia/konferencji, dokonania rozliczeń finansowych, kontaktu w sprawie zgłoszenia i udziału w warsztatach/szkoleniu/konferencji; w czasie niezbędnym do realizacji celów. Prosimy o zapoznanie się z zasadami organizacji warsztatów/szkoleń/konferencji, ochrony danych osobowych i Państwa praw, które znajdują się w Regulaminie oraz o ich akceptację, co umożliwi realizację zgłoszenia. Kontakt: [email protected]*

  Zgadzam się na upublicznienie mojego wizerunku na stronie internetowej Wydarzenia, w mediach społecznościowych administratora w związku z Wydarzeniem, w materiałach prasowych dotyczących Wydarzenia. Zgoda jest dobrowolna, może być cofnięta poprzez wysłanie wiadomości na adres [email protected].

  Zgadzam się na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji o kolejnych warsztatach/szkoleniach/ organizowanych przez Press sp. z o.o. sp.k. Zgoda jest dobrowolna, może być cofnięta poprzez wysłanie wiadomości na adres [email protected].

  Zgadzam się na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych produktów i usług Press sp. z o.o. sp. k. Zgoda jest dobrowolna, może być cofnięta poprzez wysłanie wiadomości na adres [email protected].

  Zgadzam się na przesyłanie na podany adres e-mail informacji handlowych produktów i usług Presserwis sp. z o.o.. Zgoda jest dobrowolna, może być cofnięta poprzez wysłanie wiadomości na adres [email protected].